Meniu
Meniu
Pasirinkimai:
Krepšelis

Akordeonai

Ostvind Arctic BK 72B/34K akordeonas.34 kla..
709,00€
Be PVM:709,00€
Į krepšelį
Ostvind Comet BK 96B/37K akordeonas.37 klav..
839,00€
Be PVM:839,00€
Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)

Kas yra akordeonas?

Akordeonas yra muzikinis instrumentas, kurio garsas generuojamas, kai oras juda pro metalinius liežuvėlius įtaisytus į korpuso šoną. Akordeonas turi dvi atskiras dalis: melodijos sekciją ir akompanimentą. Melodijos sekcija, įprastai yra dešinės rankos pusėje, ir muzikantas gali groti melodiją mygtukais ar klavišais. Kairėje rankos pusėje yra akompanimentas, kuri leidžia muzikantui pridėti akordus ar specialius garsus prie melodijos. Ši unikali kombinacija leidžia akordeonui būti vienu iš universaliausių muzikos instrumentų, tinkančių įvairiems muzikos žanrams ir atlikimui tiek soliniu, tiek grupiniu kontekstu.

Kokie yra akordeonų dydžiai?

Akordeonai gali skirtis pagal klavišų ir bosų kiekį. Tai žymiai įtakoja jų garsinį spektrą. Klavišų skaičius gali skirtis nuo 25 iki 45 ar daugiau, priklausomai nuo akordeono tipo. Įprastiniai akordeonai dažniausiai turi nuo 34 iki 41 klavišo, tačiau profesionalūs modeliai gali turėti dar daugiau klavišų, suteikdami platesnį garsų pasirinkimą. Bosų skaičius varijuoja nuo 12 iki 120 ar dar daugiau, 12 bosų akordeonai yra paprasčiausi ir lengviausi groti, o 120 bosų modeliai turi daugiau galimybių groti sudėtingesnius garsų derinius. Muzikantai gali pasirinkti akordeonus su skirtingais klavišų ir bosų skaičiais priklausomai nuo savo muzikinių poreikių, stiliaus ir gebėjimų, siekdami išgauti tiksliai tai, ko reikia kiekvienu muzikos atlikimo momentu.

Kaip skamba akordeonas?

Akordeonas skamba ypatingai įvairiapusiškai. Jo unikalus skambesys išgaunamas dėl specifinės konstrukcijos, kurioje yra įtaisyti įvairūs metaliniai liežuvėliai. Skambantis garsas gali būti švelnus ir melodinis arba galingas ir energingas, priklausomai nuo to, kaip muzikantas valdo korpuso lenkimą ir įlenkimą. Dėl savo charakteristinio garsų pasirinkimo, akordeonas labai populiarus įvairių muzikos žanrų atlikimuose.

Kokie muzikos stiliai gali būti atliekami su akordeonu?

Akordeonas yra universalus instrumentas, kuris gali būti naudojamas įvairiuose muzikos žanruose. Jis puikiai tinka liaudies muzikai, šokių muzikai, tango, valsui, šansonams ir netgi roko muzikai. Be to, akordeonas gali praturtinti džiazo, klasikinę ir šiuolaikinę muziką, suteikdamas ypatingą akcentą ir įvairiapusišką skambesį. Taigi, nepriklausomai nuo muzikos stiliaus, akordeonas yra vertingas ir unikalus instrumentas, kuris gali praturtinti kiekvieną muzikinį kūrinį.

Pasirinkimai