Meniu
Meniu
Krepšelis

Apie mus

Mūsų istorija

6stygos.lt – tai muzikos prekių parduotuvė, kurią įkūrėme 2014 metais su vienu tikslu – palydėti kiekvieną muzikantą, tiek pradedantįjį, tiek patyrusį, jų muzikiniame kelyje. Mes tikime, kad muzika yra nuolatinės pažangos kelias, todėl mūsų šūkis „grok ir nesustok“ skatina niekada nepasiduoti, ieškoti naujų iššūkių ir nuolat tobulėti.

Mūsų misija ir vertybės

Mūsų pagrindinis tikslas – suteikti greitą ir kokybišką aptarnavimą už sąžiningą kainą. Mes vertiname kokybę, inovatyvumą ir prieinamumą, todėl nuolatos ieškome būdų, kaip patobulinti savo produktus ir paslaugas. Mūsų prekiniai ženklai – Condorwood, Keygler, Ostvind, Alf Holden – atspindi šiuos principus, bendradarbiaujant su patikimais gamintojais ir garantuojant aukščiausią kokybę.

Mūsų siūlomos prekės ir paslaugos

Mes siūlome subalansuotą ir patikrintą produktų asortimentą, kuris patenkins tiek naujokų, tiek patyrusių muzikantų poreikius. Be to, galime pasiūlyti lanksčias didmeninės prekybos sąlygas mūsų partneriams, suteikdami galimybę augti ir plėstis kartu su mumis.

Mūsų parduotuvės

Apsilankykite mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje, adresu V. Pietario g. 8, arba apsipirkite internetu per bet kurį iš mūsų tinklalapių, veikiančių keturiose šalyse:

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@6stygos.lt arba telefonu +370 607 20776. Mes visada esame pasirengę padėti ir atsakyti į jūsų užklausas.