Meniu
Meniu
Pasirinkimai:
Krepšelis

Kalimbos

Condorwood KLB-200 kalimba.korpusas pagamin..
39,00€
Be PVM:39,00€
Į krepšelį
Stagg KALI-PRO10-MA kalimba.korpusas pagamintas iš..
45,00€
Be PVM:45,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-200-Elements kalimba.korpusa..
49,00€
Be PVM:49,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-200-Notes kalimba.korpusas p..
49,00€
Be PVM:49,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-200-Symbols kalimba.korpusas..
49,00€
Be PVM:49,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-200EQ kalimba su įgarsinimu...
49,00€
Be PVM:49,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-400 kalimba.korpusas pagamin..
49,00€
Be PVM:49,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-400-Elements kalimba.korpusa..
59,00€
Be PVM:59,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-400-Religion kalimba.korpusa..
59,00€
Be PVM:59,00€
Į krepšelį
Condorwood KLB-400EQ kalimba su įgarsinimu...
59,00€
Be PVM:59,00€
Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)

Kas yra kalimba?

Kalimba yra tradicinis Afrikos muzikos instrumentas. Tai mažas, nešiojamas instrumentas, kurį sudaro metaliniai liežuvėliai, išdėstyti ant medinio korpuso. Muzikantai groja kalimba lengvai mušdami ar traukdami pirštais už liežuvėlių, taip sukeldami vibraciją. Dėl savo unikalaus skambesio ir lengvo naudojimo kalimba tampa vis populiaresnė visame pasaulyje, ne tik kaip tradicinės, bet ir šiuolaikinės muzikos kūrimo priemonė. Jos švelnus, melodinis garsas sukuria ramų ir atpalaiduojantį toną, todėl kalimba yra mėgstama tiek profesionalių muzikantų, tiek mėgėjų.

Kodėl verta rinktis kalimbą?

Kalimba – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems muzikantams. Dėl savo paprastumo ir kompaktiškumo, kalimba tampa idealia kelionės drauge, leidžiančia muzikuoti bet kur ir bet kada. Be to, kalimba gali būti puiki terapinė priemonė, padedanti sumažinti stresą ir atsipalaiduoti.

Ką reikia žinoti renkantis kalimbą?

Renkantis kalimbą, svarbu atkreipti dėmesį į kelis aspektus: instrumento medžiagą, dydį, tonų skaičių. Pradedantiesiems rekomenduojame rinktis standartinės konfigūracijos kalimbas, kurios yra lengviau grojamos ir suprantamos.

Kuo skiriasi kalimbos su įgarsinimu?

Kalimbos su įgarsinimu (garso nuėmėju) yra skirtos muzikantams, norintiems savo muziką skambinti didesnėse erdvėse ar jungti prie garso stiprintuvų ar kolonėlių. Šie modeliai leidžia lengvai reguliuoti garsą, tad yra puikus pasirinkimas viešose pasirodymuose ar studijoje įrašant muziką.

Kaip prižiūrėti kalimbą?

Kalimbos priežiūra yra svarbi norint išlaikyti gerą instrumento būklę ir skambesį. Reguliarus valymas, atsargus laikymas ir periodinis derinimas užtikrins, kad jūsų kalimba skambės puikiai ilgą laiką.

Dažnai užduodami klausimai:

  • Kaip išsirinkti tinkamą kalimbą? Atsižvelkite į savo muzikinį lygį, pageidaujamą skambesį ir biudžetą. Pradedantiesiems rekomenduojame paprastesnius modelius, o pažengusiems – su garso nuėmėjais.

  • Ar galiu mokytis groti kalimba savarankiškai? Taip, kalimba yra vienas iš tų instrumentų, kuriuo groti galima išmokti savarankiškai, naudojantis internete prieinamomis pamokomis ir vadovėliais.

  • Kaip prižiūrėti savo kalimbą? Valykite ją švelniu drėgnu skudurėliu, venkite tiesioginių saulės spindulių ir didelės drėgmės. Laiku derinkite, kad išlaikytumėte norimą skambesį.

  • Kuo skiriasi kalimba su ir be garso nuėmėjo? Kalimba su garso nuėmėju leidžia lengvai prisijungti prie garso stiprintuvo arba įrašymo įrangos, o be jų – tai akustinis instrumentas, tinkamas asmeniniam naudojimui ar mažose erdvėse.

  • Kiek laiko trunka išmokti groti kalimba? Pagrindus galima išmokti per kelias valandas, tačiau meistriškumo siekimas priklauso nuo asmeninės praktikos ir tobulėjimo tempo.

Kalimba – tai ne tik instrumentas, bet ir kelionė per garsus, leidžianti atrasti naujus jausmus ir išraiškos formas. Pasirinkę kalimbą, pasinerkite į muzikinį nuotykį, kuris praturtins jūsų gyvenimą.

Pasirinkimai