Meniu
Meniu
Krepšelis
Su nuolaidos kodu: JONINĖS visoms akustinėms ir klasikinėms gitaroms 10% nuolaida.

Privatumo politika

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), LR teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą, asmens duomenys neatskleidžiami šalims, kurios nėra susijusios su mūsų įmonės veikla, išskyrus atvejus, kai tai perduoti būtina ir neprieštarauja LR įstatymams. Asmens duomenys perduodami tik bendradarbiaujančioms įmonėms, kurių perdavimas yra būtinas sklandžiam klientų aptarnavimui, pavyzdžiui, siuntų pristatymo tarnyboms, lizingą teikiančioms įmonėms. Šios bendradarbiaujančios įmonės laikosi duomenų konfidencialumo principų.

Tvarkant svetainės www.6stygos.lt naudotojų asmens duomenis, siekiama, kad jie būtų tikslūs, saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi. Svetainę tvarko ir administruoja MB Melnas, juridinio asmens kodas: 304037668, adresas: Aušros g. 26A, Utena, tel. +370 621 22914, el. paštas: info@6stygos.lt. Remiantis teisės aktų nuostatomis, MB „Melnas“ yra svetaine besinaudojančių asmens duomenų valdytojas.

Renkama, saugoma ir tvarkoma informacija:

 • informacija apie apsilankymus www.6stygos.lt interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine;
 • informacija, kurią svetainės vartotojai suteikia tikslu prenumeruoti interneto svetainės paslaugas, pageidaujamų produktų sąrašas, naujienlaiškių prenumeratos sutikimas, prekių krepšelio turinys, užsakymų istorija.
 • kitą informaciją, kurią savo pasirinkimu siunčia vartotojai.

Apsilankymo metu elektroninėje parduotuvėje iš lankytojo įrenginio ar naršyklės renkama papildoma informacija:

 • išorinio tinklo IP adresas, naudojami slapukai, naršyklės pavadinimas ir versija.

Kai pirkėjas registruojasi svetainėje:

 • kliento ID mūsų elektroninėje parduotuvėje, slaptažodis;
 • Vardas ir Pavardė;
 • el. pašto adresas.

Kai asmuo vykdo pirkimą svetainėje:

 • Vardas ir Pavardė,
 • prekių pristatymo adresas;
 • telefono numeris;
 • el. pašto adresas.

Išrašant sąskaitą-faktūrą:

 • pirkėjo pavadinimas, jei pirkėjas juridinis asmuo;
 • įmonės kodas ir PVM kodas;
 • Vardas ir Pavardė, jei pirkėjas fizinis asmuo;
 • pirkėjo adresas;
 • kontaktinis telefono numeris;
 • banko rekvizitai.

KAIP IR KODĖL RENKAME ASMENINĘ INFORMACIJĄ

Suteikdami galimybę įsigyti prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje, prašome lankytojų registruotis ir užpildyti registracijos formą arba suteikiame galimybę tęsti apsipirkimą be registracijos, užpildant kliento formą, kuri nėra susiejama su klientų įrašais mūsų sistemoje. Tokia informacija saugoma tik prie užsakymų įrašų. Ši kliento informacija reikalinga greitam ir kokybiškam kliento aptarnavimui.

Registruotų klientų prekių krepšelio turinys išsaugomas automatiškai, todėl kas katą prisijungę vartotojai turi galimybę tęsti apsipirkimą. Vartotojų prekių krepšelis saugomas duomenų bazėje.

Siekdami tikslinės rinkodaros, www.6stygos.lt svetainėje naudojame „Google Analytics“ įskiepį, kuris padeda anonimiškai rinkti informaciją apie lankytojo naršymo įpročius ir ją perduodama „Google“ analizės centrui, tokiu būdu parenkama tik lankytojui aktuali reklama, kuri gali būti rodoma ir kituose interneto portaluose.

Rinkodaros tikslais reguliariai informuojame klientus apie naujas prekes, produktus ir paslaugas siųsdami naujienlaiškius, todėl vadovaudamiesi duomenų apsaugos įstatymo nuostatomis, prašome klientų sutikimo laisva valia nurodyti el. pašto adresą ir užsisakyti naujienlaiškių prenumeratą. Klientams suteikta galimybė bet kada atsisakyti naujienų prenumeratos.

ASMENS DUOMENŲ SAUGOJIMO LAIKAS

Asmens duomenys saugomi ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.

Pirkėjai turite teisę atsisakyti dalies ar visų savo saugomų asmens duomenų mūsų el. parduotuvėje. Norėdami tai padaryti, susisiekite el. paštu info@6stygos.lt ir nurodykite, kokių savo asmens duomenų norite atsisakyti. Valdyti savo saugomus duomenis taip pat galite paspaugę šią nuorodą - duomenų tvarkymas.

Privatumo politika galioja visiems vartotojams, kurie lankosi svetainėje www.6stygos.lt. Nesutinkant su šiomis Privatumo politikos Asmens duomenų apsaugos nuostatomis, pirkėjas praranda teisę naudotis internetinės svetainės teikiamomis paslaugomis.