Meniu
Meniu
Krepšelis

Tinklaraštis RSS Feed

0 2648
Ukulelių tipai ir dydžiai Ukulelės gali būti keturių pagrindinių dydžių – soprano (21"), koncertinės (23"), tenorinės (26") ir baritoninės (30") ukulelės. Sopraninės ukulelės yra pačios mažiausios, o baritoninės didžiausios. Sopraninės, ko..
0 565
Skaitmeninis pianinas Orla CDP1, tai klavišinis instrumentas su pilna 88 klavišų klaviatūra. Skaitmeninio pianino klavišai yra pasunkinti, todėl jausmas tampa panašus į grojimą tikru akustiniu pianinu. Klavišų paspaudimo stiprumas yra reguliuojamas n..
0 392
Kas yra saksofonas? Saksofonas yra vienas populiariausių medinių pučiamųjų instrumentų. Jis priklauso medinių pučiamųjų grupei. Gali pasirodyti keista, nes saksofonai dažniausiai būna pagaminti iš žalvario. Tačiau saksofonas priskiriamas medinių gr..
0 2274
Kuo skiriasi akustinės gitaros stygos? Akustinės gitaros turi metalines stygas, kurios šiai gitarai suteikia ryškų ir šaižų garsą, kuris asocijuojasi su roko, kantri ar bliuzo muzikos stiliais. Stygos turi tam tikras charakteristikas, kurios gali t..
0 839
Violončelės būna šešių pagrindinių dydžių. Instrumento dydis dažniausiai parenkamas pagal mokinio amžių arba pagal ūgį: 1/10 dydžio violončelė skirta vaikams iki 4 metų amžiaus arba iki 104 cm ūgio. Šios violončelės aukštis yra apie 71 cm.1/8 dydžio..
0 446
Kokią gitarą pasirinkti pradedantiesiems groti?Gitaros mokytojai groti rekomenduoja pradėti klasikine gitara su nailoninėmis stygomis. Pradėjus groti klasikine gitara lengviau išmokti skirtingų grojimo technikų bei teorinių niuansų. Jos skirsniai yra..
0 7002
Pats greičiausias, patogiausias ir tiksliausias būdas suderinti gitarą yra naudotis elektroniniu derintuvu. Dauguma gitaros derintuvų turi du derinimo būdus: automatinį arba pasirenkamą ranka. Automatinis derinimas - tai derinimas, kai reikiama nata..
0 914
    Nesvarbu esate tik pradedantysis ar jau patyręs smuikininkas, naujo instrumento paieškos ir pasirinkimas gali būti varginantis ir sunkus procesas. Dauguma žmonių smuiką renkasi pagal savo turimą biudžetą per daug nesigilindami į smuiko charakteri..
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 9 (viso puslapių - 2)