Meniu
Meniu
Krepšelis

Tinklaraštis RSS Feed

0 38
Pagrindiniai gitaros akordai Paaiškinimai: Juodais taškeliais pažymėtos stygos ir skirsniai, kuriuos reikia užspausti norint išgauti reikiamą akordą. Skirsniai skaičiuojami langeliais nuo viršaus. Pirmas langelis nuo viršaus reiškia pirmą ..
0 12
Grojimas gitara gali tapti ne tik prasmingu užsiėmimu, bet ir puikia proga stiprinti tėvų ir vaikų ryšį. Šis muzikinis instrumentas, pasižymintis universaliu skambesiu ir prieinamumu, tampa tiltu tarp kartų, leidžiančiu ne tik mokytis, bet ir kurti n..
0 12
Muzika – tai ne tik menas ir saviraiškos būdas, bet ir itin veiksminga priemonė asmeniniam tobulėjimui. Viena iš muzikos praktikų, turinti akivaizdų poveikį asmenybės vystymuisi, yra gitaros mokymasis. Tai ne tik atveria naujas kūrybinio išreiškimo g..
0 6
Vaikų, mokančių groti gitara, ateities sėkmės paveikslas Muzika yra ne tik meno forma, bet ir galingas įrankis, galintis pakeisti vaiko gyvenimą. Ypač tai pasakytina apie gitaros mokymąsi, kuris gali atverti duris į išskirtinę sėkmę tiek akademinėje,..
0 9
Muzikos instrumentų grojimas: ne tik malonumas, bet ir smegenų lavinimas Muzikos garsai ne tik maloniai glamonėja mūsų ausis, bet ir teigiamai veikia mūsų smegenis. Šiandien vis daugiau mokslinių tyrimų patvirtina, kad muzikos instrumentų grojimas yr..
0 80
Kodėl verta mokytis groti gitara?Gitara – tai ne tik muzikos instrumentas, tai tiltas jungiantis kultūras ir kartas. Gitaros mokymasis gali būti kelionė, kurioje atrandama ne tik naujų potyrių, bet ir asmeninio augimo galimybių. Štai keletas priežasč..
0 2980
Ukulelių tipai ir dydžiai Ukulelės gali būti keturių pagrindinių dydžių – soprano (21"), koncertinės (23"), tenorinės (26") ir baritoninės (30") ukulelės. Sopraninės ukulelės yra pačios mažiausios, o baritoninės didžiausios. Sopraninės, ko..
0 636
Skaitmeninis pianinas Orla CDP1, tai klavišinis instrumentas su pilna 88 klavišų klaviatūra. Skaitmeninio pianino klavišai yra pasunkinti, todėl jausmas tampa panašus į grojimą tikru akustiniu pianinu. Klavišų paspaudimo stiprumas yra reguliuojamas n..
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 15 (viso puslapių - 2)