Meniu
Meniu
Krepšelis

Partnerystės programa

Prisijunkite prie mūsų partnerystės programos ir gaukite 3 proc. nuo kiekvieno pirkinio, kurį įsigijo Jūsų rekomenduotas pirkėjas.

Kaip tai veikia?

Veikimas labai paprastas. Jums tereikia susikurti partnerio paskyrą (sukurti partnerio paskyrą galite čia). Paskyroje matysite specialią nuorodą į mūsų el. parduotuvę, kurią galėsite patalpinti savo svetainėje arba rekomenduoti draugams. Vos tik Jūsų rekomenduotas klientas paspaus ant nuorodos, visi jo pirkimai įvykdyti per 14 dienų bus priskaityti Jūsų paskyrai.

Savo paskyroje galėsite matyti kiek klientų jau įvykdė pirkimus pasinaudojant Jūsų nuoroda ir kokio dydžio premiją jau sukaupėte.

PAVYZDYS. Jūsų rekomenduotas klientas mūsų parduotuvėje įsigijo prekių už 80 Eur, tai reiškia, kad 3 proc. nuo šios sumos keliaują į Jūsų partnerio paskyrą. Jūs sukaupsite 2,40 Eur! Rekomenduotų klientų ir užsakymų kiekis neribojamas.

Išmokėjimas

Išmokėjimai vykdomi bankiniu pavedimu į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Minimali išmokos suma 50 Eur. Norėdami gauti sukauptos premijos išmoką susisiekite el. paštu info@6stygos.lt. 

Jei pageidaujate, sukauptą premiją galite pasikeisti į mūsų parduotuvės dovanų kuponą. Minimali sukauptos premijos suma keitimui į dovanų kuponą netaikoma. Norėdami pasikeisti sukauptą premiją į dovanų kuponą susisiekite el. paštu info@6stygos.lt,

Mūsų partneriai:

Condorwood.comkokybiški muzikos instrumentai pradedantiesiems ir pažengusiems.

Keygler.comklavišiniai instrumentai kiekvienam.

Randu.ltvieta sukurta ieškantiems darbo ir įmonėms - patogiai ir greitai rasti vieni kitus.

Ponosim.lttelefono deklai su dirželiu.

Perks.ltdovanos darbuotojams ir verslo partneriams.

Jei turite papildomų klausimų susijusių su partnerystės programa galite susisiekti el. paštu info@6stygos.lt arba telefonu 862122914.