Skaitmeninis pianinas Orla CDP1, tai klavišinis instrumentas su pilna 88 klavišų klaviatūra. Skaitmeninio pianino klavišai yra pasunkinti, todėl jausmas tampa panašus į grojimą tikru akustiniu pianinu. Klavišų paspaudimo stiprumas yra reguliuojamas nuo švelnaus iki stipraus (soft, normal, hard) arba gali būti pilnai išjungiamas.

Skaitmeninis pianinas naudoja 64 garsų polifoniją, kurios pagalba galima naudoti 16 skirtingų tembrų ir 6 jau įrašytus demo kūrinius. Funkcionalumą praplečia papildomi garso efektai (room, hall, theatre), transponavimas, metronomo funkcija.

Pianinas yra minimalistinio dizaino. Ant korpuso nėra valdymo klavišų. Instrumentas valdomas klaviatūra, funkcijos iškviečiamos paspaudus tris instrumento kraštinius klavišus ir pasirenkant funkcijos klavišą ant klaviatūros. Visos funkcijos surašytos šalia klavišų, todėl valdymas yra intuityvus ir paprastas.

Instrumentas turi įmontuotus pedalus sustainsoft ir sostenuto. Orla CDP1 taip pat turi 2 ausinių lizdus. Įjungus ausines pianino garsas užtildomas ir girdimas tik per ausines, tai ypač svarbu norint mokytis groti netrukdant aplinkiniams. Kitos jungtys - stereo output ir stereo input, tai jungtys, kurios padės norint pianiną prijungti prie papildomos įgarsinimo įrangos, norint įrašyti instrumento skleidžiamą garsą, papildyti instrumento garsą papildomais garsais (pvz. ritmu, vokalu, kitais instrumentais).

USB to host funkcija leidžia prijungti skaitmeninį pianiną prie kompiuterio, taip praplečia standartines instrumento galimybes. Galite naudoti papildomas garso įrašymo ir redagavimo programas, kurios turi labai platų tembrų ir funkcijų pasirinkimą.

Orla CDP1 fizinės savybės:

  • įmontuoti 2 garsiakalbiai po 12W
  • svoris: 60 kg
  • išmatavimai: 135 x 43 x 84 cm
  • spalva: raudonmedis

Orla CDP1 skaitmeninis instrumentas suteikia autentišką pianino skambesį, kuriuo gali mėgautis besimokantys groti ir jau pažengę muzikantai. Pasunkinto tipo klavišai leidžia mokytis tinkamos grojimo technikos kaip su tikru akustiniu pianinu ir visa tai už prieinamą kainą.

Produkto puslapį galite rasti čia.