Meniu
Meniu
Krepšelis

Patarimai RSS Feed

0 12
Grojimas gitara gali tapti ne tik prasmingu užsiėmimu, bet ir puikia proga stiprinti tėvų ir vaikų ryšį. Šis muzikinis instrumentas, pasižymintis universaliu skambesiu ir prieinamumu, tampa tiltu tarp kartų, leidžiančiu ne tik mokytis, bet ir kurti n..
0 12
Muzika – tai ne tik menas ir saviraiškos būdas, bet ir itin veiksminga priemonė asmeniniam tobulėjimui. Viena iš muzikos praktikų, turinti akivaizdų poveikį asmenybės vystymuisi, yra gitaros mokymasis. Tai ne tik atveria naujas kūrybinio išreiškimo g..
0 6
Vaikų, mokančių groti gitara, ateities sėkmės paveikslas Muzika yra ne tik meno forma, bet ir galingas įrankis, galintis pakeisti vaiko gyvenimą. Ypač tai pasakytina apie gitaros mokymąsi, kuris gali atverti duris į išskirtinę sėkmę tiek akademinėje,..
0 9
Muzikos instrumentų grojimas: ne tik malonumas, bet ir smegenų lavinimas Muzikos garsai ne tik maloniai glamonėja mūsų ausis, bet ir teigiamai veikia mūsų smegenis. Šiandien vis daugiau mokslinių tyrimų patvirtina, kad muzikos instrumentų grojimas yr..
0 80
Kodėl verta mokytis groti gitara?Gitara – tai ne tik muzikos instrumentas, tai tiltas jungiantis kultūras ir kartas. Gitaros mokymasis gali būti kelionė, kurioje atrandama ne tik naujų potyrių, bet ir asmeninio augimo galimybių. Štai keletas priežasč..
0 2980
Ukulelių tipai ir dydžiai Ukulelės gali būti keturių pagrindinių dydžių – soprano (21"), koncertinės (23"), tenorinės (26") ir baritoninės (30") ukulelės. Sopraninės ukulelės yra pačios mažiausios, o baritoninės didžiausios. Sopraninės, ko..
0 435
Kas yra saksofonas? Saksofonas yra vienas populiariausių medinių pučiamųjų instrumentų. Jis priklauso medinių pučiamųjų grupei. Gali pasirodyti keista, nes saksofonai dažniausiai būna pagaminti iš žalvario. Tačiau saksofonas priskiriamas medinių gr..
0 2496
Kuo skiriasi akustinės gitaros stygos? Akustinės gitaros turi metalines stygas, kurios šiai gitarai suteikia ryškų ir šaižų garsą, kuris asocijuojasi su roko, kantri ar bliuzo muzikos stiliais. Stygos turi tam tikras charakteristikas, kurios gali t..
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 11 (viso puslapių - 2)